קהילה למנהלי שיווק B2B

About MC Forum
Workshops & Community 

קהילה ומרכז הדרכות וסדנאות למנהלים שייסדה בת-חן גרינברג, לשעבר מנהלת שיווק בינלאומי בנוגה תקשורת. המרכז פועל בהצלחה רבה מאז 2010 והשתתפו בסדנאות ובכנסים כ 3000- אנשי שיווק, מכירות ופיתוח עסקי מחברות B2B. המשתתפים בסדנאות מגיעים אלינו במטרה לשמור על ידע מקצועי עדכני ומקבלים כלים מותאמים אישית לתכניות העבודה שלהם, למוצר ולפלח השוק שמולו הם עובדים. ל- MC Forum יש אלפי לקוחות חוזרים וממליצים שמדווחים על תוצאות עיסקיות מוכחות בעקבות השתתפותם בסדנאות ובכנסים. הנה רשימת השירותים – ביחרו לכם את המתאימה לכם ביותר:

1. סדנאות מקצועיות – סדנאות למנהלים שרוצים להגדיל את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולהישאר מעודכנים על כלל השיטות, הפלטפורמות וטכניקות השיווק היום. 

2. סדנאות מקצועיות בארגונים – כל ארגון יכול לבחור את הנושאים שמעניינים אותו ולקבל סדנאות מותאמות אישית לעובדים ולצרכים המקצועיים שלהם. הסדנאות מתבצעות במשרדי החברה.

3. שעות ייעוץ אישיות –ייעוץ מותאם אישית לכל מנהל או עצמאי במגוון נושאים של שיווק, מכירות, פיתוח עסקי וניהול שולחן עבודה אופטימלי.

4. כנס שנתי B2B Insights – אחת לשנה נערך כנס לכל הקהילה עם מגוון הרצאות ושדרת ספקים יוקרתית.
לקבלת עדכון על תאריך הכנס הבא שילחו מייל: info@mc-forum.co.il


ליצירת קשר שילחו מייל:
info@mc-forum.co.il 

 

מרכז ההדרכה עורך אחת לשנה את הכנס השנתי תחת המותג B2B Insights.
לכנס מגיעים מאות מנהלי שיווק, מכירות ופיתוח עסקי ממגוון חברות בישראל במטרה ללמוד את מיטב המהלכים השיווקיים להשגת המטרות והיעדים העסקיים.

צפו בסרטון הבא כדי לקבל הצצה לסדנת הדגל המצליחה "איך לעבוד חכם במקום לעבוד קשה" אותה מנחה בת-חן ובה היא מלמדת שיטות מתקדמות לעבודה בעידן המידע ובדגש על ניהול החיים והעבודה בעזרת שימוש חכם בטכנולוגיה מבלי לטבוע בתוכה.