אוטומציה לאיסוף ומינוף המלצות של לקוחות

המשווקים הטובים ביותר של החברה שלך - הם הלקוחות הקיימים שלך.

האם קיים אצלכם תהליך מובנה וקבוע לאיסוף ומינוף של המלצות מלקוחות שלכם?

תוצאות מחקר של האבספוט הראו כי 60% מהלקוחות מאמינים שביקורות של לקוחות הן אמינות או אמינות מאוד - כלומר, עסקים שיכולים לצבור ביקורות חיוביות יש להם סיכוי טוב יותר לעזור ללקוח לבצע החלטת רכישה.

סקר דומה של BrightLocal מצא כי ביקורות חיוביות של לקוחות גורמות ל -73% מהלקוחות לבטוח בעסק יותר ו -57% מהלקוחות מבקרים באתר של החברה לאחר קריאת ביקורות חיוביות. 

החדשות הטובות הן, כי הלקוחות לרוב אפילו ישמחו לעשות את זה עבורכם: הסקר גם מצא כי, מתוך 74% של לקוחות שהתבקשו לספק משוב, 68% היו מוכנים לעשות את זה. כל מה שצריך לעשות הוא לבקש זאת מהם.

אז, איך אתם מבקשים מלקוחות לכתוב ביקורות טובות שיסייעו לכם לסגור עסקאות? 

ההמלצה שלנו, אמצו עוד היום אסטרטגיה וצרו משפך שיווקי שיפנה אל הלקוחות הקיימים, יאסוף את ההמלצות שלהם ויפרסם אותם.

הכירו את הפיתוח הישראלי Spectoos שיאפשר לכם לאסוף המלצות מלקוחות בצורה קלה, משכנעת, מעוצבת ושניתנת להטמעה ומעקב בקלות רבה.

הכלי הפשוט והכל כך חכם הזה עם ממשק משתמש ידידותי מאפשר בקלות לבקש המלצה עם פרופיל מאומת ואותנטי, המערכת מאפשרת יצירת טופס בקשת המלצה עם מספר אפשרויות עיצוב והתאמה למותג ושיתוף שלו עם הלקוחות באמצעות לינק בכל פלטפורמה שתבחרו (אימייל, וואטסאפ, בוטים, מסנג'ר וכו)

אפשר להוסיף בקלות המלצות שכבר פורסמו עליכם מכל אתרי הביקורת העיקריים: לינקדאין, טוויטר, פייסבוק, ילפ, אמזון, טלקום וכו'.

Spectoos request form

את ההמלצה אפשר להטמיע עם אפשרויות עיצוב שונות, באתר שלכם ובעצם בכל פלטפורמה אחרת. המערכת גם כוללת אוטומציה חכמה המאפשרת ליצור מס ווידג'טים ולסווג אותם לפי קהלים באמצעות תגיות חכמות.

הויידג׳ט העיקרי במערכת נקרא פייסבורד. זהו ויידג׳ט אינטרקטיבי שמייצר אחוזי הקלקה מדהימים (עד היום נראה CTR של בין 10%-25%). כמו כן, לכל הויידג׳טים ניתן להוסיף כפתור הנעה לפעולה אשר ממנף את ההמלצות להמרה מיידית של לקוחות פוטנציאליים חדשים. 

 

 

customers testimonials tool spectoosהמערכת גם מספקת נתונים סטטיסטיים של מעקב וביצועים. 

למשל, כמה הקלקות על כל המלצה? איזו המלצה המירה יותר לידים? מה אחוז ההמרה כתוצאה מההמלצות? נתונים חשובים ביותר למנהלי שיווק!

יתרון נוסף וחשוב בווידג'ט הוא שמנועי החיפוש אוהבים אותו ובכך הוא גם משמש ככלי מצויין ל-אופטימיזציה במנועי חיפוש (SEO).

* המערכת תומכת עברית (למרות ששפת ברירת המחדל היא אנגלית)

** יש גרסת חינם מצומצמת ובכל מקרה המחיר עבור גרסאות בתשלום הוגן בהחלט.

 Spectoos היא פלטפורמה חזקה של ווידג'טים שנועדו להעצים את מותג העסק שלכם על ידי ייעול התהליך כולו של איסוף המלצות מלקוחות, פרסום והפצה שלהם תוך כדי מעקב וניתוח של הביצועים שלהם.