גם אנשי משאבי אנוש זקוקים לתמיכה ופיתוח המשאבים שלהם

Peoplzz HR Marketnetwork

גם אנשי משאבי אנוש זקוקים לתמיכה ופיתוח המשאבים שלהם ובדיוק בשביל זה הוקמה: Peoplzz שהיא קהילה חברתית ותומכת אשר משלבת מרחב לשיתופי פעולה עסקיים כאשר הבסיס המשותף לכל החברים הינו שהם עוזרים אחד לשני לבנות חברות טובות ואנושיות יותר.

מדובר במרקטנטוורק מקצועי לתחום משאבי האנוש ועולם העבודה, בדומה ל Houzz שמיועד לאדריכלים ומעצבים ו- Honeybook לאנשים בתחום ההפקות והתערוכות.

דבי בן זקן היזמת, אשת מקצוע ותיקה, מומחית משאבי אנוש עם 15 שנות ניסיון בחברות סטארטאפ הקימה את המיזם שכרגע בתחילת דרכו (פעיל בעיקר בניו-יורק) ובהחלט עם פוטנציאל ענק להפוך להיות ה-מרקטנטוורק לתחום התרבות הארגונית.

מה זה מרקט_נטוורק? קל...מורכב משניים.

מרקט- זירות מסחר שאפשר דרכן להזמין שירות או מוצר כמו e-bay, Fiver, Upwork, etsy, uber ו- Air B&B

נטוורק- רשת חברתית, פלטפורמות שכולנו מכירים היטב: Facebook, LinkedIn, Twiter וחבריהם

Peoplzz מיועדת לכאלו שתפקידם או רצונם להוביל את התרבות הארגונית, משאבי האנוש והיחסים בעולם העבודה. זו הפלטפורמה שבה מנהלים, אנשי משאבי האנוש, תפעול, רווחה וגיוס יכולים לקבל עצות, משוב על רעיונות, השראה ולדון בעולם תוכן שמשותף להם.

הפלטפורמה מאפשרת ליצור קשר עם אנשי מקצוע, נותני שירותים ולקבל משאבים כדי לעזור לבנות, לעצב ולשפר את תרבות העבודה.

למי כדאי להצטרף? מנהלים חדשים שרוצים להיות מנהיגים טובים יותר, מנהלי משאבי אנוש, הדרכה, גיוס, הד-הנטרים עצמאיים, נותני שירות בתחום. כאלו שנמצאים בתפקיד או שמחפשים את התפקיד הבא , Peoplzz תעזור לכם עם מערכות היחסים המקצועיות שלכם, כך שתוכלו להתמקד ביצירת חוויות משמעותיות עבור המשאב בשבילו אתם פועלים, אנשים.

הפלטפורמה נוצרה על ידי חברי הקהילה, ולמענה- 2 מייסדות וחברות שעבדו יחד בעבר ושותפות לאותה תשוקה, שיפור תרבות העבודה.

אם בא לכן לקרוא עוד על מרקט נטוורק ליחצו כאן למאמר באנגלית בנושא