כלי וובי הכרחי לכל מחלקת שיווק

הכירו את Padlet : לוח שעם דיגיטלי עם המון יכולות חשובות לניהול מיטבי ושיתוף של מידע בין מחלקת השיווק למחלקות אחרות בחברה או מחוצה לה. 

בסקירה הזו נראה לכם את מרבית היכולות שלו ונביא לכם דוגמאות איך אפשר לשלב אותו בשולחן העבודה שלכם. לדעתנו מדובר בכלי ווב הכרחי לכל מחלקת שיווק היום. הוא אידיאלי עבור צוותים, מחלקות ואירגונים שרוצים להוריד עומסים מתיבת המייל של העובדים. אז הנה פירוט השימושים שלו:

1. פאדלט מאפשר לכם "לנעוץ" על לוח דיגיטלי את כל סוגי המדיה שלכם: תמונות, סרטונים, לינקים, מסמכים מכל הסוגים, קבצי קול ועוד.

2. הממשק מאוד ידידותי למשתמש כולל ניהול משתמשים ויכולות בקרת גישה, מה שהופך אותו לכלי שיתוף מומלץ.

3. תוכלו להזמין אחרים להוריד ממנו את החומרים שהעליתם ולתת לה הרשאות שונות בשליטתכם. כן כן - זה כמו שייר פוינט אבל עם חווית משתמש ! 

4. באמצעות הלוחות תחסכו לעצמכם ולאחרים פינג פונג של מיילים רבים, כולם יקבלו תמונה מלאה וחומרים מוכנים לפרסום מה שמאפשר לשיווק לתת שירות 360 מעלות במעט מאוד מאמץ.

לדוגמא - מחלקת שיווק יכולה לבנות לוחות עם כל החומרים המוכנים לפרסום ובצורה כזו להימנע מבקשות במייל כמו "שילחו לי את המצגת מכירות המעודכנת", "שילחו לי את הבאנר הסופי לפרסום" – כך שמאות מיילים נחסכים לכם, כולם יכולים להיכנס ללוח הרלוונטי להם ולהוריד משם ישירות את הגירסאות האחרונות לכל החומרים השיווקיים שהכנתם.

כאשר אנחנו הפקנו את אחד מכנסי השיווק שלנו B2B-Insights פתחנו פאדלט שאליו נתנו גישה למפיקים, למשרד יח"צ, לדוברים, לנותני החסות ועוד – וכולם יכלו לראות את החומרים של כולם: כתבות שהתפרסמו, תמונות לפרסום ברשתות, באנרים פרסומיים לדוברים וכל מידע אחר שניתן היה לפרסם החוצה עלה ללוח וכל המעורבים בהפקה יכלו לראות, להוריד ולעשות בהם שימוש. מעבר לנוחות התפעול מדובר פה על חשיבות של שיתוף מידע והיצירתיות הרבה שהוא מאפשר לקבל בהפקת הכנס. ראו את הפדלט שאנחנו השתמשנו בו:

נוצר בעזרת Padlet

 

יש עוד הרבה שימושים לפאדלט למנהלי שיווק לדוגמא: חומרים ליח"צ ועיתונאים, עדכונים לשותפים עסקיים, תכנים ללקוחות, ניהול אירועים ותערוכות, אפשר גם לפתוח לוח לשימוש מחלקת שיווק בלבד שאליו יועלו חומרים לשימוש עתידי, כך זה יכול לשמש כלי ויזואלי מרהיב לבניית תוכנית תוכן עתידית. הוא יכול לשמש גם ככלי לתקשורת פנים ארגונית, ככלי לעבודה שיתופית בצוותים, כלוח השראה, כלוח מחקר, איסוף תוכן וסיעור מוחות בפרוייקט.

5. אפשרות להטמיע לוחות באתרים אחרים (Embed) - חוסך המון זמן יקר והתעסקות בעדכונים לאתרים.

6.  לפאדלט יש גירסת חינם ל- עד 3 לוחות או 10MB, הוא קל ואינטואיטיבי לשימוש.

7. ניתן "ללכוד" חומרים ישירות ללוחות שלכם באמצעות התוסף לדפדפן שנקרא Mini Padlet.

8. ניתן להוסיף או להסיר אנשים בקלות. לכן הוא גם מתאים למנהלי מש"א וכך כאשר עובד עוזב ניתן בקלות לבטל את הגישה למערכת מבלי לאבד את הדאטה. עובדים חדשים יכולים להצטרף באופן אוטומטי כדי ללמוד ולהתעדכן במשאבים שנוצרו ע"י אחרים על גבי הפלטפורמה.

9. ניתן להעניק הרשאות למנהלים להציג תכנים כברירת מחדל.

10. ניתן להציג את הפדלטים רק לאנשים בחברה שלך, כך שגם אם משתפים את התכנים החוצה, רק מי שיש לו סיסמא ללוח יוכל לראות אותו. 

פה תוכלו לצפות בסרטון קצר להיכרות עם הכלי הנפלא:

 להמלצות נוספות על כלי ווב ושיטות חכמות לעבודה בעידן המידע הצטרפו לאחת הסדנאות הקרובות