עשרות אפשרויות…איזו תוכנה להכנת מצגות מתאימה לכם?

יצירת מצגת מנצחת מתבססת על ניסוח בהיר של המסר או הרעיון המרכזי שברצונכם להעביר, אולם זוהי רק ההתחלה. כדי להצליח להוציא לפועל בצורה מקצועית את אותם רעיונות ומסרים חשוב ביותר להיעזר בתוכנה מתקדמת להכנת מצגות.

תוכנות אלו, ובראשן נמצאת כמובן PowerPoint המפורסמת והאמינה, מאפשרות לכם להכין מצגות בצורה פשוטה, מהירה וידידותית למשתמש.

רוב האנשים בוחרים בסופו של יום לדבוק בתוכנה מסוימת אחת להכנת מצגות, אולם מומלץ להכיר את האפשרויות בשוק כדי להרחיב את מגוון הכלים העומדים לרשותכם. כדי שתוכלו לבחור את התוכנה להכנת מצגות המתאימה ביותר לצרכים שלכם.

להלן שלוש מן התוכנות הפחות מוכרות להכנת מצגות מתוך רשימה של 19 בבלוג של Presentation Perfect

 

SlideBean

תוכנה למצגות חדשנית המציעה שקופיות אשר "מעצבות את עצמן" – אתם מכניסים את המלל והתוכן הרצוי אל השקופית והתוכנה מעצבת עבורכם את השקף. Slide Bean מגיעה עם מגוון רחב של תבניות בסיס ובעלת ממשק פשוט ונוח לתפעול, כך שהיא מתאימה במיוחד לשימוש פרטי. עם זאת, היא פחות מוצלחת למצגות בהן אתם מעוניינים לשלוט בצורה מלאה במראה ובעיצוב הסופיים שיתקבלו.

SlideDog

תוכנת המצגות SlideDog מאפשרת להציג בצורה חלקה ונעימה לעין את כל מגוון הקבצים שאתם מעוניינים לשלב בהצגה שלכם – מסמכים, מצגות, שקפים, תמונות, קבצי וידאו וכו'. היא איננה משמשת ליצירה של מצגות בסגנון PowerPoint אלא מתאימה במיוחד לפרזנטציות אשר מבוססות על הצגה של חומרי גלם מסוגים שונים (קבצי Pdf, קבצי אנימציה, מסמכי Word). קיימת לה גרסה חינמית כך שהיא מתאימה במיוחד לשימוש פרטי.

Sliderocket

פלטפורמה מקוונת להכנת מצגות אשר מציעה שימוש בסיס חינמי או שימוש מתקדם ומלא בתשלום. התוכנה מאפשרת ליצור מצגת ברמת גימור גבוהה ומרשימה, ובדומה ל-Google Slides, מאפשרת אף היא עבודה שיתופית של מספר גורמים במקביל. את התוצר הסופי ניתן לשתף בקלות באופן מקוון וכן לקבל נתונים על כמות הצפיות וההתעניינות של הלקוחות במצגת שחלקתם עמם. למיטיבי לכת בתחום העיצוב, ה- Sliderocket מאפשרת לכם למכור במסגרתה עיצובים מנצחים שיצרתם בעצמכם.

 

רוצה ללמוד לבנות מצגות בקלות ובמהירות?
לפרטים אודות הסדנה הקרובה ל- סטוריטלינג ובניית מצגות מניעות לפעולה