המלצה על תוסף חדש לשולחן עבודה דיגיטלי

קבלו מאיתנו המלצה על תוסף חדש לדפדפן אבל שימו לב, כמו כל כלי וובי גם בו צריך לדעת לעשות שימוש חכם, כי להתקין בלי לתכנן מראש את השימוש בו, לא באמת מקדם אותנו לעבודה טובה יותר בים הטכנולוגיות ועודף המידע.

הנה ההסבר שלנו והמלצה איך לעשות בו שימוש נכון: 

התוסף נקרא Mercury Reader ומה שהוא עושה דומה מאד למה שעושה Pocket, מי שלא מכיר מוזמן לצפות בסקירת מוצר שהכנו עליו בעברית ובאנגלית.

Mercury Reader מאפשר לכם לקרוא דף אינטרנטי בלי כל הרעש הדיגיטלי, הוא מסתיר את כל התפריטים העליונים, תפריטי הצד ואת כל הפרסומות כך שאפשר לקרוא בנחת ובלי הסחות דעת רק את הטקסט עצמו.

אבל (תמיד יש אבל...) בניגוד לPocket – אין בו פיצ'רים מתקדמים נוספים למעט היכולת לקרוא בנוחות בתוך הדפדפן ולכן הוא יכול להתאים למי שאוהב לקרוא דברים בו במקום ולא לשמור לזמן ומקום אחר .

ההמלצה של בת-חן בסדנת הדגל שלנו "איך לעבוד חכם במקום לעבוד קשה" היא להשתמש בו רק לפוסטים שהם יותר חדשותיים, כאלה שאין טעם לשמור אותם ב-POCKET ובשבילם אפשר לעצור רגע את כל העבודה השוטפת, "לצרוך" אותם במקום ואז להמשיך הלאה בעבודה.

הסיבה להמלצה שלא להשתמש בו לכל סוג של תוכן היא פשוט כי יש הרבה מאד פריטי תוכן ומידע שאנחנו מקבלים שעדיף לקרוא אותם בשקט וברוגע מהטאבלט בזמן ובמקום אחר, הם אינם דחופים ולכן אין סיבה לקטוע את רצף הריכוז והעבודה בשבילם.

את התוסף מורידים  מה Webstore בדפדפן.
נשמח לקבל מכם פידבקים לכתבה זו ולקבל מכם המלצות לתוספים שאתם אוהבים.
אפשר לשלוח אלינו מייל אל בת-חן או אל יעל בכתובת:  info@mc-forum.co.il 

Mercury Reader

להמלצות נוספות על כלי ווב, טכניקות עבודה ושיטות מוכחות לניהול זמן מוזמנים להצטרף למחזור הקרוב של הסדנה "איך לעבוד חכם במקום לעבוד קשה"  >>>ליחצו כאן לפרטים נוספים